• Новий сучасний дизайн
• Ергономічна вентильована спинка
• Регульовані плечові лямки
• Світловідбивачі з усіх боків
• Водовідштовхувальний матеріал
• Водонепроникне пластикове дно
• Замок-засувка зі світловідбивачем
• 2 внутрішніх відділення, 3 зовнішні кишені
• Вага <1 кг
• Ергономічна вентильована спинка
• Регульовані плечові лямки
• Світловідбивачі з усіх боків
• Водовідштовхувальний матеріал
• Водонепроникне пластикове дно
• Замок-засувка зі світловідбивачем
• 2 внутрішніх відділення, 3 зовнішні кишені
• Вага <1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 850 г |
| Виробник | Herlitz |
| Об`єм | 13 л |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 24 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Фіолетовий |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴





