
Зошит шкільний на скобі, 60 арк., у лінію, ШКОЛЯРИК, 060-3216L
43 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 060-3216L
+380 (67) 623-72-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкільний зошит - це в першу чергу практичний посібник, але не варто забувати про цікавому дизайні. Різні мотиви на зошитах допомагають дітям орієнтуватися в окремих предметах, а також пожвавити конкретний предмет і зробити час, проведений в школі, більш приємним.
Яскравий і красивий дизайн обкладинки - картонна обкладинка з якісного картону 170 г/м2.
Зошит випускається з білосніжного офсету 60 г/м2
Зошит А5 - ідеальний вибір кожного учня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Школярик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зошит загальний |
| Лініювання | Лінія |
| Кількість аркушів у зошиті/щоденнику | 60 |
| Формат | A5 |
| Стать | Унісекс |
| Вид палітурки | Скоба |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Щільність аркушів | 60 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 180 г/м2 |
| Мова видання | Українська |
| Обкладинка | |
| Поверхня | Глянцева |
| Тематика декору, малюнка | Природа, пейзажі |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Ширина | 205 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴






