
Маса для моделювання самозастигаюча, глина Sculpt Dry MUNGYO (250 г, колір білий)
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: MW-250
+380 (67) 623-72-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Самозастигаюча маса для моделювання на основі натуральної глини Sculpt Dry MUNGYO
Характеристики матеріалу:
- Виготовляється з природних мінеральних матеріалів глиняних порід, таких як каолін
- Не потребує термообробки, міцніє на повітрі
- Для повного затвердіння неодхідно 24 години
- Працювати з матеріалом бажано зі зволоженими водою руками
- Мокрі шматки глини можна легко з’єднати без додавання клею
- Після висихання готовий виріб можна полірувати, розфарбовувати та лакувати
- Матеріал нетоксичний
- Вага: 250 г
- Колір: білий
Призначення:
- навчальний матеріал для творчості та мистецтва
- для професійних робіт
- для виготовлення форм
Рекомендації безпеки та використання:
- не рекомендується використовувати дітьми до 3х років, так як з глини можна зліпити невеликі деталі
- необхідно мити руки після використання
- залишки необхідно зберігати в плівці або повітрянепроникному контейнері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mungyo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Маса для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Самозастигаюча маса |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 2 см |
| Висота | 11 см |
| Вага | 250 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴





