Особливості моделі:
- Ergo ES"® system: 3-ступінчаста система регулювання положення рюкзака на спині дитини
- рюкзак "зростає" разом із дитиною
- ергономічна вентильована спинка
- ущільнені лямки з вентильованого матеріалу з 2-рівневим регулюванням
- 1 внутрішнє відділення
- зовнішня кишеня
- Розмір 22х30х12см
- вага 300 г
- Об'єм 2,5 літрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herlitz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 300 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Об`єм | 3 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴







