Степлери Axent
Степлер канцелярський – неймовірно зручний винахід для миттєвого зшивання листів паперу металевими скобами. Перший зшивач призначався для використання королівськими особами. Зі збільшенням популярності паперу цей предмет перестав бути розкішшю і тепер використовується у кожному офісі.
Якими параметрами відрізняються різні види степлерів
1. Потужність. Під потужністю степлера розуміється максимальна кількість листів, що одночасно скріплюються. Розраховується виходячи із густини стандартного паперу для друку – 80 г/м2. Залежно від завдань ви можете вибрати кишеньковий формат, який поміщається в долоні і зшиває 10 аркушів, або помічний варіант. 100 аркушів – це вже великий настільний степлер, здатний скріплювати товсті брошури.
2. Глибина скріплення. Якщо перший параметр очевидніший, то на глибину скріплення звертають увагу не так часто. Проте цей критерій може бути важливим у певних випадках – він задає максимальну відстань від краю паперу до місця прошивки. Для маленьких степлерів це 25-40 мм, для настільних моделей – до 95 мм.
3. Тип скоби. Цей параметр вказаний у характеристиках степлера, наприклад 10/5, 24/6. Перша цифра означає тип скоби, який визначається набором її характеристик, наприклад, ширина та тип сталі. Друга цифра означає висоту ніжки. Чим вона більша, тим більше листів можна пошити. Якщо ви купуєте якісний степлер, варто подбати і про якісні скоби відповідного типу.
4. Ергономічний корпус. Моделі Axent мають стильний та зручний дизайн, зручну форму рукоятки. Металеві степлери Exakt мають прогумовану рукоятку, що перешкоджає ковзанню руки, та гумову підошву.
5. Тип зшивання. Деякі моделі дозволяють змінювати тип зшивання із закритого на відкритий, де ніжки скоби загинаються не всередину, а назовні. Відкритий тип використовується для тимчасового скріплення.
В асортименті Axent варто звернути на степлери серії Ocean – вони оснащені функцією плоского зшивання Flat-Clinch, завдяки якому ви заощаджуєте при підшиванні до 25% місця у своїх папках.
6. Наявність вбудованого дестеплера. Дуже зручна деталь, яка заощаджує час та нерви при необхідності видалити скобу.
7. Віконце для контролю наявності скоб. Її наявність дозволяє бачити, коли підходить час зарядити степлер.