
Гумка вінілова, Dust-Free, чорна, Faber-Castell, 187121
42 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Готово к отправке
- Код: 187121
Гумка вінілова, Dust-Free, чорна, Faber-Castell, 187121
Високоякісна вінілова гумка Faber-Castell Dust-Free колір чорний.
Гумка виготовлена з вінілу без використання фталатів та інших шкідливих речовин.
Серія гумок Faber-Castell Dust-Free забезпечує найкращу якість чистого витирання.
Також вони не містять шкідливого пластифікатора – фталату.
Унікальна формула «Без пилу» робить гумку м'якою і гарантує чудове чисте стирання без розмазування. При стиранні шматочки гумки і пил графіту злипаються разом, тому немає численних крихт, що полегшує очищення.
Крім того, гумки не містять латексу і пройшли дерматологічні випробування та схвалення.
Гумки Faber-Castell дуже чисто і м'яко стирають чорнографітові олівці будь-якої твердості.
Кожна гумка захована в картонний чохол.
Деякі моделі гумок навіть були нагороджені за свій інноваційний дизайн.
Характеристики:
- дуже якісна вінілова гумка
- з мінімумом відходів
- відходи скочуються і злипаються
- придатна для графітних олівців
- картонна манжетка захищає гумку від забруднення
- колір: чорний
Країна виробництва Малайзія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber Castell |
| Страна производитель | Малайзия |
| Назначение | Для удаления графитовых надписей |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Размеры | |
| Длина | 62 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Толщина | 12 мм |
- Цена: 42 ₴


